fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0021 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0021 või broneeri online

Soolestiku valutu uurimine

Loe lähemaltBroneeri aeg
Arvukad uuringud on näidanud, et sagedane stress, istuv eluviis ja unehäired põhjustavad soolestiku probleeme. Sageli on neil haigustel pikk inkubatsiooniperiood, mistõttu patsiendid ei pruugi haiguste olemasolust teadlikud olla.
Kui olete märganud:
• probleeme väljaheitega
• fekaalipidamatust
• sügelust, ebamugavustunnet kõhu- või peranaalses piirkonnas
• verejooksu roojamise ajal
• kasvajaid
• põhjendamatut nõrkust või ebatavalist kaalukaotust
Soovitame teil konsulteerida proktoloogiga
Kahjuks pöördutakse selliste probleemidega spetsialistide poole harva. Tuntakse süüd ja seoses probleemi “intiimsusega” ka valehäbi. Meie kliiniku arstid soovitavad aegsasti tervisekontrolli läbida ning külastada proktoloogi juba esimeste vaevuste korral. Tehke seda enne kui ilmnevad tõsisemad probleemid.
Meie proktoloogia osakonnas võtavad teid vastu pikaajalise töökogemusega esmaklassilised arst-proktoloogid, kes teostavad vajalikke uuringuid ja panevad täpse diagnoosi.

Kes on riskigrupis?

r

Raseduse viimases staadiumis olevad naised.

Last ootavate naiste soolte koormus suureneb igal nädalal. Võimalike haiguste vältmiseks on rasedatel soovitatav proktooloogi juba varem külastada. Tõenäoliselt sellised patsiendid ravi ei vaja, kuid spetsialisti õiged nõuanded aitavad tulevastel emadel terviseprobleeme ennetada.

r

Naised pärast sünnitust.

Sünnitusaegsete tugevate tuhude puhul võib naistel olla surve soolte seintele, mis võib omakorda tekitada hemorroide. Kahjuks ei sõltu see probleem naise vanusest, kuid õigeaegne arsti poole pöördumine aitab tüsistusi vältida. Kuid õigeaegne arsti poole pöördumine aitab tüsistusi vältida.
r

Naised, kellel on alanud menopaus.

Sageli pöörduvad patsiendid arsti poole hormonaalsete muutuste tõttu. See probleem hõlmab tihtipeale kusepõie, pärasoole ja teiste väikese vaagna elundite limaskestade seinte õhenemist. See võib esile kutsuda mitmeid proktoloogilisi haigusi, kuid raviarsti õigeaegne külastamine ja soovituste järgimine aitavad komplikatsioone vältida.

r

Ülekaalulised.

Liigne mass koormab kogu keha, kaasa arvatud väikest vaagnat. Seda raskendab patsientide madal füüsiline aktiivsus ja sellest tulenevalt on märkimisväärselt raskendatud ka vaagnaorganite verevool. Nimetatud eluviisi puhul on patsientidel keeruline tekkinud probleemidega toime tulla. Seetõttu tuleb pöörduda arsti poole.
r

Inimesed, kes on kogenud halvatust.

Reeglina räägime patsientidest, kes on erinevatel põhjustel haiguse või trauma tõttu pikka aega liikumatus seisundis olnud. Selliste inimeste soolestik on talunud palju muutusi ja selle taastamine võib võtta märkimisväärselt palju aega.
r

Pärasoole vähi eelsoodumusega inimesed.

Soolte seisundit tuleks hakata regulaarselt kontrollima 35-40 aasta vanuselt. Arsti visiit võib õigeaegselt avastada varajases staadiumis onkoloogilise protsessi, kaitstes seeläbi patsienti edaspidisest haiguse kordumistest.

Miks valida Sooleravi kliinik?

Valutud uuringud

Meie pakume oma patsientidele läbida uuringuid anesteesia või valuvaigistavate preparaatide all, mis teeb protseduuri mugavaks ja kiireks.

Uus kaasaegne hoone

Arstid võtavad patsiente vastu uues kliinikus, mis oli ehitatud 2021. aastal Tallinna kesklinnas. Kliinikus on funktsionaalsed operatsioonisaalid ja avarad ärkamisruumid, samuti on kliinik varustatud uue ning kaasaegse tehnikaga.
k

Uuenduslikud meetodid

Kliinikus kasutatakse kaasaegset digitaalset endoskoopi Olympus. Tänu sellele viiakse läbi täpne ja kiire diagnostika. Samuti kasutame ravis kaasaegset varustust: laserid, RF-seaded jms.

Kogenud arstid

Dr. Gorošina on suure kogemusega kirurg, kes on ka praktiseeriv proktoloog ning kelle erialaks on just diagnostika.
}

Kaks uuringut samaaegselt

Vajadusel viib arst läbi kaks uuringut ühel vastuvõtul: gastroskoopiat ja kolonoskoopiat. Nii säästame patsiendi aega ja raha, samaaegselt saades kohe täieliku ülevaate seedetraktist.

Tulemus kohe kätte

Pärast läbivaatust ja vestlust arstiga saab patsient endale digitaalse kandja koos läbitud protseduuri foto-ja videoraportiga.

Teid aitavad

Проктолог Елизавета Горошина

Dr. Jelizaveta Gorošina

üldkirurg, proktoloogia suund

прием проктолога в таллинне

Dr. Indrek Seire

Üldkirurg

Registreerimine konsultatsiooni

  Vali kuupäev *


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  blank

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 619 0021.