fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0021 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0021 või broneeri online

Meist

Sooleravi kliinik on meditsiini ekspertgrupi liige, millesse samuti kuuluvad Veeniravi kliinik, Jalakliinik, vipMedicum esteetiline kliinik ja muud projektid.

Sooleravi kliinik viib läbi soolestiku diagnostikaid kõige kaasaegsema varustuse abil. Koostöö rahvusvaheliste partneritega tagab meile ligipääsu uusimatele teadmistele ja meditsiinitehnikale.

Meie kliinik pakub valikuvõimalust: patsient võib protseduuri läbida sedatsiooni või kohaliku tuimestuse all. Me väärtustame diskreetset lähenemist ja patsiendi privaatsust ning mugavust protseduuri ajal.

Meie meeskonda kuuluvad kogenud kirurgid ja proktoloogid, anestesioloogid, samuti professionaalsed meditsiini- ja operatsiooniõed ja assistendid.

Meie missioon:

Parandada tervist, pikendada eluiga ja seeläbi muuta Teie elu täisväärtuslikuks ja rõõmurohkeks.

Meie visioon:

Pakkuda parimat ravi ekspertkliinikus Eestis ning kasutada uuenduslikke meetodeid ja tehnoloogiaid, selleks et leida igale patsiendi murele tulemuslik lahendus.

Meie väärtustame:

Inimeste tervist

Tervis on väärtuslik vara, mida tuleb kaitsta. Pöörates tervisele tähelepanu õigel ajal väldime haigestumist ja hilisemaid tüsistusi.

Pidevat arengut

Kiire ja efektiivse tulemuse saavutamiseks kasutame kõige uuemat tehnoloogiat ja rakendame parimat teadaolevat ravimetoodikat.

Lahenduste loomist

Iga patsiendi puhul kasutame talle sobivat kaasaaegset ravimetoodikat.
Z

Meditsiini kvaliteeti

Teenuseid osutavad kogenud arstid ja spetsialistid, kasutades kliiniliselt tõestatud meetodeid ja testitud tehnoloogiaid.

Privaatsust

Hindame kõrgelt klientide poolt meile usaldatud terviseinfot ja hoiame seda turvaliselt. Tagame patsiendi diskreetsuse.