fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0021 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0021 või broneeri online
Endoskoopiline uuring on protseduur, mille käigus painduv toru, mille otsas on kaamera, viiakse suu kaudu makku. Antud uuringuga on võimalik uurida söögitoru, magu ja kaksteistsõrmiksoolt. Uuringu käigus on võimalik võtta koeproovitükke ja neid seejärel analüüsida.
1
Gastroskoopiauuring ei eelda spetsiaalset ettavalmistust, peate olema vähemalt 6 tundi söömata/joomata.
2
Uuring võib olla Teile ebameeldiv, kuid pakume võimalust uuringut teostada ka anesteesias. Narkoosi variante on mitmeid alates valuvaigistavast süstist, kus olete ärkvel, ent veidi uimane kuni selleni, et Teile ei jää uuringust mingisugust mälestust. Selline otsus on vajalik teha juba konsultatsiooni ajal kui lepite kokku gastroskoopia aega.
3
Peale uuringut arutab uuringu teostanud arst Teiega läbi uuringu leiu ja määrab vajadusel ka ravi. Kui Teile on tehtud uuring anesteesias, siis ootame, kuni tunnete ennast hästi ja anesteetikumide mõju on lõppenud. Mõnikord võib see tähendada seda, et arutame uuringu tulemusi mõne päeva pärast järelvisiidi ajal.
4
Olenevalt uuringu leiust võib arst määrata Teile koheselt ravi. Kui on võetud proovitükke, siis nende analüüsimine võtab aega paar nädalat, sellisel juhul võtab arst Teiega ühendust telefoni teel ja teavitab Teid uuringu vastustest, ning vajadusel määrab edasise ravi. Edasine ravi võib osadel juhtudel olla vajalik ka mõnes muus haiglas. Sellisel juhul teavitab Teie arst uuringute tulemustest ja proovide vastustest järgmisele spetsialistile, ning korduvat maouuringut teha ei ole vaja.
Gastroskoopia

Registreeri uuringule

  Vali kuupäev *


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  blank

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 619 0021.