fbpx
Broneeri aeg konsultatsioonile: (+372) 619 0021 või broneeri online
Broneeri aeg konsultatsioonile:
(+372) 619 0021 või broneeri online
Selle ilusa tähtpäeva puhul teeme Teid tuttavaks meie sõpradega.

Meie kliinikute eesmärgiks on aidata Teil hoida oma tervist ning seeläbi saate muuta oma elu täisväärtuslikuks ja rõõmurohkeks.

Saage tuttavaks kliinikutega, mis kuuluvad meie meditsiinilisse ekspertgruppi:

Z

Veeniravi kliinik. Pakub oma patsientidele kõige kaasaegsemat veenihaiguste diagnostikat ja ravi. Kliinik on varustatud kaasaegse tehnika, funktsionaalsete operatsioonisaalide ja avarate ärkamisruumidega.
Saa tuttavaks

Z

Jalakliinik. Osutab professionaalset jalahoolduse ja -ravi protseduure. Suure nõudluse tõttu on kollektiiviga liitunud veel kaks suurepärast spetsialisti – Jekaterina ja Gaida, kelle juurde võite juba praegu ravipediküüri aja broneerida.
Saa tuttavaks

Z
vipMedicum. Pakub kompleksset lähenemist Teie ilule ja tervisele; aparaatsed ja injektsioonilised protseduurid naha noorenduseks ja hoolduseks, efektiivsed figuuri korrigeerimise meetodid, laserepilatsioon ja palju muud. vipMedicum oli taas suuna algataja ning hakkas esimesena Eestis pakkuma Dermadrop TDA protseduuri.
Saa tuttavaks
Z

Sooleravi kliinik. Viib läbi soolestiku diagnostikaid kõige kaasaegsema varustuse abil. Uued tehnoloogiad aitavad teostada protseduuri patsiendi jaoks maksimaalselt mugavalt. Kõik spetsialistid on läbinud valutu kolonoskoopia teostamise väljaõppe.

Z

Lasergünekoloogia kliinik. Pakub patsientidele innovatiivset mittekirurgilist lähenemist. Laserprotseduurid aitavad toime tulla intiimpiirkonna esteetiliste puudustega, hormonaalsete häirete ning naiste vanusega seotud muudatustega. Peamine meetod on plasmateraapia protseduur, mida kasutatakse koos laseriga YouLaser MT.
Saa tuttavaks

Kõik kliinikud pakuvad paindlikke maksevõimalusi:
Placet – ainult meie kliinikute ketis kehtib esimesele 6 kuule intress 0% ning lepingutasu 0 eurot.
Modena – maksa protseduuri eest kolmes osas 0% intressiga!
Esto – järelmaks, osta nüüd-maksa hiljem ja maksa kolmes osas võimalused.
Samuti pakume MediCredit ja Liisi järelmaksuvõimalust.